top of page
.jpg

SVATEBNÍ ŠATY 

Naše milé zákaznice, 

 

rády bychom Vám nabídly nejen šití na zakázku našich stálých produktů jako jsou košile

a kimona, ale nově také svatebních a společenských šatů, a to jak podle našich stávajících střihů, tak i možnost návrhu a ušití svatebních šatů Vašich snů. Šaty, které vytváříme jsou ručně malované a na jednotlivých vzorech a konečném výsledku úzce spolupracujeme s našimi zákaznicemi. 

 

Máme rády udržitelnost. Šaty, které si u nás necháte ušít Vám po svatbě rády přešijeme na takové, které se dají použít na každodenní nošení. 

 

Cena šatů se odvíjí od náročnosti střihu, počtu zkoušek a samozřejmě materiálu. Obecně se dá říci, že ušití svatebních šatů se pohybuje od 5 do 25 tisíc. 

 

Schůzku s námi si prosím objednejte telefonicky či prostřednictvím emailu v dostatečném předstihu, ideálně 2 a více měsíců dopředu. Na osobní schůzce probereme Vaši představu, nabídneme materiály, upřesníme si termíny, domluvíme střih a vezmeme Vaše míry.

 

Ušití šatů trvá cca 3-4 týdny. Počet zkoušek se pohybuje podle náročnosti kolem dvou až tří.

 

Bude nám ctí a potěšením postarat se, abyste byla se svými šaty maximálně spokojena a my tak mohly malým dílem přispět k tomu, aby byl Váš Velký den krásným a nezapomenutelným zážitkem.

 

Těšíme se na Vás

 

Telefon: 602 804 802 

E-mail: info@macesky.com

bottom of page