top of page
.jpg

SVATEBNÍ ŠATY 

Naše milé zákaznice, 

 

rády bychom Vám nabídly nejen šití na zakázku našich už stálých produktů jako jsou košile

a kimona, ale nově také šití svatebních šatů na zakázku a to jak podle našich stávacích střihů, tak i možnost návrhu a ušití svatebních šatů Vašich snů.

 

Šaty šijeme výhradně z našich materiálů a dle našich střihů, případně navrhneme šaty podle Vašich představ. Máme rády udržitelnost. Šaty, které si u nás necháte ušít Vám po svatbě rády přešijeme na šaty, které se dají použít na každodenní nošení. 

 

Cena šatů se odvíjí od náročnosti, střihu, počtu zkoušek a samozřejmě materiálu. Obecně se dá říci, že ušití svatebních šatů se pohybuje od 15 do 35 tisíc. Nicméně pokud si budete přát zcela jednoduché šaty je možné se domluvit i na levnějších variantách. 

 

Schůzku s námi si prosím objednejte telefonicky v dostatečném předstihu, ideálně 2 a více měsíců dopředu. Na osobní schůzce, kterou si s námi předem telefonicky domluvíte, probereme Vaši představu, nabídneme materiály, upřesníme si termíny,

domluvíme střih, vezmeme Vaše míry.

 

Ušití Vašich šatů, pokud se nevyskytnou v průběhu tvorby zásadní změny z Vaší strany, trvá cca 3-4 týdny. Počet zkoušek- podle náročnosti 2-3.

 

Bude nám ctí a potěšením postarat se, abyste byla se svými svatebními šaty maximálně spokojena a my tak mohly malým dílem přispět k tomu, aby Váš Velký den byl pro Vás,

i Vaše blízké nezapomenutelným a překrásným zážitkem.

 

Těšíme se na Vás

Telefon: 602 804 802

bottom of page